Jsem těhotná

8 tipů, jak si užít těhotenství a připravit se na přirozený porod

Potřebujete se zorientovat v množství informací, co je a není správné?

Chcete si užít těhotenství a PODPOŘIT HLADKÝ POROD, ale nevíte, čemu dřív věnovat pozornost? 

 • Přejete si, abyste zažila krásný porod, na který budete celý život ráda vzpomínat?
 • Ze všech stran se na vás valí informace a přepadají vás obavy?
 • Potřebujete podpořit důvěru, že sama zvládnete bez problémů porodit?
 • Máte spoustu otázek... Co bude po porodu? Co když neporodím v termínu? Stačí partner jako doprovod? Musím za něj platit? Nechci žádné zásahy, ale necítím se na porod doma, jde to?
 • Možná už za sebou porod máte a vzpomínky na něj nejsou takové, jaké by si zasloužily být?

Jste tu správně a tento e-book je právě pro vás.

 

Chtěla jsem přirozený porod a to nejlepší pro své miminko. Ale tápala jsem v množství informací, nevěděla, kam soustředit pozornost. Byla jsem uvědomělá, ale nezkušená a při porodu jsem se nechala zmanipulovat. V období šestinedělí mě přepadly poporodní deprese, odpojila jsem se od sebe sama a připadala si jako nejhorší matka na světě. 

Napsala jsem tuto e-knihu, abych vás podpořila, aby vaše cesta těhotenstvím, porodem i v šestinedělí byla harmonická, naplněná a posilujícíAbyste vždy věděly, co je správné a nenechaly se ve "slabé" chvíli zmanipulovat. 

Na tom, jak rodíme a jak se rodíme, záleží.

 • Budete vědět, co je pro vás správné, porod pro vás bude posilujícím prožitkem a otevře vám nové možnosti.
 • Získáte spoustu praktických informací a odkazů, jak hladký porod podpořit a jak si ho co nejvíc užít.
 • Pochopíte, že sama nejlíp víte, jak své miminko porodit (kdekoli).
 • Najdete podporu na cestě k přirozenému porodu i v šestinedělí.
 • Prohloubíte vnitřní klid, důvěru v sebe sama, v tělo i miminko.

Proč zrovna tato e-kniha je pro mě ta pravá?

Dokážu se naladit na vaše potřeby a nabídnout vhodnou podporu nejen v těhotenství, ale i v šestinedělí, abyste svou vnitřní sílu neztratila, posílila a mohla rozdávat dál. Věřím, že svět potřebuje ženskou energii – pevné i křehké ženy ve své síle. 

V knize vycházím ze svých zkušeností z těhotenství, porodu i náročného poporodního období, ze zkušeností žen, které jsem provázela a informací získaných na mnoha kurzech a seminářích, kterými jsem prošla.

Jsem lektorka vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství, cvičím a tančím s těhotnými ženami a mamámi po porodu, provázím je těhotenstvím, podporuji v šestinedělí a nadále v mateřství. 

Co uvnitř najdete?

 • Zjistíte, jak podpoříte hladký porod.
 • Získáte návod a konkrétní tipy, jak si sestavíte porodní plán přímo na míru.
 • Objevíte, jak přirozeně zapojíte muže během celého těhotenství i po porodu.
 • Dozvíte se, jak se připravíte na šestinedělí a jak snížíte riziko nežádoucích poporodní stavů.
 • Odhalíte krásu pánevního tance, jak díky němu uvolníte tělo, snížíte porodní bolesti a posílíte vnitřní klid.
 • Získáte přehled svých práv, abyste věděly, co si k vám zdravotníci mohou dovolit a co už je za jejich pravomocí.
 • A mnoho dalšího...

Porod by měl být krásný a posilující zážitek, ze kterého budete celý život čerpat. Zážitek, který prohloubí vaši vnitřní sílu. 

Představte si, jak spokojeně držíte spící miminko v náručí a cítíte, že vše je v pořádku. Porod pro vás byl posilujícím zážitkem a víte, že jste ta nejlepší máma. Skvěle vnímáte potřeby miminka a víte, co máte dělat. Jste klidná a cítíte se silná. Víte, že pokud přijde neklid či nejistota, je to jen přechodné a je to v pořádku. A že i to zvládnete, protože jste na to připravená.  

Na kolik mě to vše vyjde?

E-book získáte za 480 Kč.

Je to částka, kterou byste zaplatíte za hezké oblečení, oběd pro dva, hračku pro miminko, dvě těhotenská cvičení, jednu masáž...

Vy můžete investovat do sebe a budoucnosti svého miminka, protože na tom, jak rodíme a jak se rodíme, záleží.

Získáte nejen knihu, ale i uceleného průvodce s mnoha dalšími bonusy a mou podporou během těhotenství i po porodu.

 • Ebook je rozdělen do 9 kapitol (67 stran).
 • K ebooku dostanete 6 bonusů a podporujících materiálů (v hodnotě 580 Kč).
 • Kniha vám pomůže změnit pohled na porod i na vnímání sebe sama.
 • Vztahuje se k ní doživotní aktualizace faktů, odkazů a dalších informací.

Chci vás podpořit ještě víc...

Říkáte si, že jde o informace, které najdete i jinde a některé zdarma?

Ano i ne. Některé informace byste určitě dohledaly, ale spotřebovaly byste na to dost času (hledáním na internetu a čtením knih) i financí (za nákup knih či kurzů). V e-booku je máte na jednom místě. A NE, protože některé informace vycházejí z osobních zkušeností a z praxe se ženami, které jsem vedla, a jinde je nenajdete.

Co když kniha není pro mě? Co když nejsem typ, na který by dané informace působily?

Domnívám se, že ve své podstatě jsme všechny stejné – chceme krásný porod, být spokojené a mít spokojená miminka. Myslím si, že když se otevřeme, není důvod, proč by na některou neměly informace v e-booku obsažené působit. Otázkou tedy není, zda to funguje, ale zda se chcete touto cestou vydat. Není to zadarmo a není to ze dne na den. Ale pokud mi dáte důvěru, udělám maximum proto, abyste byla spokojená. Budu vaší podporou a můžete se na mě v případě potřeby kdykoli obracet.

Co když se mi kniha prostě nebude líbit?

Pokud si nejste jistá a ještě trochu pochybujete, mám pro vás připravenou garanci vrácení peněz. Uvědomuji si, že se může stát, že nebudete spokojená (i když si to opravdu nemyslím). Ale abych podpořila svou víru v kvalitu e-knihy, nabízím vám záruku vrácení peněz do 30 dnů. Pokud vám e-book neposkytne žádné přínosné informace, pokud vás nepodpoří a neposune na vaší cestě, vrátím vám vaše peníze zpět.

Co když udělám vše podle e-booku a po porodu mě přepadnou poporodní deprese a jiné negativní stavy?

Když prožijete posilující porod, který bude ve vašich rukou, můžete z něj čerpat celý život. Neméně během šestinedělí. Přirozeným porodem se minimalizují rizika poporodních depresí a jiných nežádoucích stavů, ale nikdo vám stoprocentně nezaručí, že nepřijdou. Jednak je určitá míra těchto stavů přirozená, přechodná a zažívá ji více než 80 procent žen. A také tyto stavy ovlivňuje spousta faktorů, my je společně díky e-booku snížíme. Pokud se tak ale stane, budu tu pro vás nadále jako podpora a jsem si jistá, že společně vymyslíme formu pomoci, která vám uleví.

Co když udělám vše podle e-booku a neprožiju vysněný porod?

Nemohu vám zaručit, že porod, který si vysníte, prožijete. Mohu vám ale zaručit, že vás e-book co nejvíce a co nejlépe připraví na to, aby váš porod byl co nejhladší a vy díky němu spokojená a sebe-vědomá. Mohu vám také zaručit, že po přečtení e-booku budete vědět, jak je důležité být otevřená a neupínat se k jedné představě (porod už není jen o vás, ale i o vašem miminku). A že je v pořádku, že se miminko narodí tak, jak se narodí. V pořádku pro vás i pro něj. Není proto třeba si nic vyčítat, i kdyby to nebyl váš vysněný porod. Jisté je, že to, jak se stane, má svůj smysl (který nemusí být hned na první pohled jasný). Může vás posílit, mnohé naučit a posunout na vaší cestě životem.

Můžu se na vás kdykoli obrátit?

Ano. V rámci podpory počítám s tím, že mi můžete psát a ptát se, když vám cokoli nebude jasné. Když tento způsob využijete, dostanete ještě více a ujasníte si, co potřebujete, případně vás nasměruji k dalším informacím (např. jaké bylinky jsou pro vás vhodné a mnoho dalšího).

Co vše k e-booku dostanete?

6 bonusů

Dále vás povedou a podpoří na vaší cestě

Praktický sešit

Průvodce, který vás provede celým e-bookem. Ujasníte si díky jeho vedení a vhodným otázkám své potřeby a povede vás ke konkrétním akcím. Připravený k vytištění, abyste se k němu mohly kdykoli vracet.

Průvodce porodním přáním

Vytvoříte si s jeho pomocí porodní plán. Budete přesně vědět, co je pro vás důležité a co v plánu chcete mít. K dispozici máte vzor porodního přání, který si můžete podle svých potřeb upravit.

Aromaterapie

Informace o tom, kdy a jak využijete esenciální oleje, abyste nemusely sahat po lécích a mohly využít sílu přírody. Můžete si text vytisknout a mít vždy po ruce. 

Praktické body – vše v jednom

Důležité body z ebooku, u kterých je potřeba jít krok za krokem či mít je pro přehled stále po ruce. Připravené k vytištění, abyste z nich mohly čerpat, kdykoli budete potřebovat. 

Video – PÁNEVNÍ TANEC

Základní postoj a pohyb při pánevním tanci, který uvolňuje zádové svaly, pánevní oblast, okysličuje dělohu a mnoho dalšího. Je skvělou přípravou na porod a snižuje porodní bolesti.

A samozřejmě

E-mailovou konzultaci podle vašich potřeb a doživotní aktualizaci e-booku. Cokoli vám nebude jasné či budete potřebovat podporu, napište mi a spolu vymyslíme, co je pro vás to nejlepší.

A ještě něco navíc... Dozvíte se přímo v objednávce.

Co o e-booku říkají čtenářky?

 • Škoda, že knihu Kristýna nevydala, když jsem byla poprvé těhotná, byla by to těhotenská kniha roku!
  Šárka Chapman
 • Myslela jsem, že mám o porodech načteno hodně, přesto jsem hltala každé písmenko.
  Martina Heš Hudečková
 • Je to ohromná pomůcka pro nastávající rodiče a až já budu v očekávání, bude to jeden z nejčtenějších materiálů u nás doma.
  Juliette
 • Je nabitý užitečnými informacemi, které jsou podané úžasně mile a s láskou. Spoustu informací, které jsem dostala, jsem vůbec netušila. ...že některé věci, které po nás v porodnici požadují, jsou proti zákonu. Navíc se mi moc líbí návod na sestavení porodního plánu.
  Zdeňka Fromková
 • ...díky tomuto e-booku se po dlouhé době začínám těšit na další těhotenství a porod. Je v něm shrnuto všechno důležité bez zbytečných omáček...
  MUDr. Veronika Soukupová

O těhotenství a porodu jsem toho četla opravdu hodně, proto jsem byla zvědavá, jestli se dozvím něco nového. A přiznám se, že díky tomuto e-booku se po dlouhé době začínám těšit na další těhotenství a porod. Je v něm shrnuto všechno důležité bez zbytečných omáček a přitom tak milým a laskavým způsobem. Myslím, že Kristýnka je v tom, co dělá, opravdu dobrá. Se mnou nejvíce rezonoval pocit bezpečí při porodu (klidně i v nemocnici) a protancovat se těhotenstvím a porodem. To je pro mě tak krásná představa, že ze mě všechen strach opadl. Co je důležité, jsou v něm i praktické rady, na co se připravit po porodu. Protože hodně žen se připravuje na porod a při tom zapomíná, že porodem to všechno jenom začíná. Krásný a praktický e-book. Doporučuji!

MUDr. Veronika Soukupová, psychosomatikawww.soukupovaveronika.cz

Ebook Jsem těhotná je výborným průvodcem pro každou budoucí maminku. Ve velmi přehledné formě podává ucelené informace, které jsou dostatečně detailní, zároveń ale čtenářku nepřehltí. Velmi oceňuji praktické návody pro porod v českém prostředí a linky k dalším zdrojům. Škoda, že knihu Kristýna nevydala, když jsem byla poprvé těhotná, byla by to těhotenská kniha roku!

Šárka Chapman, lektorka hypnoporoduwww.sarkachapman.com

Když jsem byla poprvé těhotná, setkávala jsem se s množstvím různých (někdy protichůdných) informací o těhotenství a porodu. Bylo pro mě poměrně těžké se v nich zorientovat. Navíc byly často negativně zabarvené a vyvolávaly ve mě spíše obavy. Kristýna má dar psát velmi láskyplně a jemně a zároveň vystihnout podstatu věci a nezatěžovat čtenáře zbytečnými informacemi. Z celého e-booku je také cítit ohromná podpora a pochopení, kterou Kristýna pro těhotné ženy má. Jako fyzioterapeutka oceňuji, že vede ženy k uvědomování si vlastního těla s pomocí pánevního tance. E-book jsem těhotná je skvělým průvodcem na cestě za krásně prožitým těhotenstvím, porodem a šestinedělím.

Eva Dejmkováfyzioterapeutka

Pokud si k vám tento e-book našel cestu, tak rozhodně věděl proč! Doporučuju jeho motivy neignorovat... 🙂 Ještě jednou děkuji, Kristý, za super přínosné a užitečné informace. Myslela jsem, že mám o porodech načteno hodně, přesto jsem hltala každé písmenko. Dost často jsi ťala do živého a musela jsem si ve čtení dávat pauzy, jak ze mě tryskaly ven vzpomínky na můj první, ne úplně ideální porod. Teď mě brzy čeká druhý a díky tvým řádkům a obrovské podpoře, která je za nimi ukrytá, se cítím o mnoho jistější sama sebou.

Martina Heš Hudečková, šperkařka textůwww.sperkarka-textu.cz

Jsem poprvé těhotná a Kristýnin ebook mi přišel do cesty v sedmém měsíci těhotenství. Měla jsem trochu pochybnosti, jestli je opravdu pro mě, protože se podvědomě vyhýbám všemožným radám a informacím o těhotenství (průběh, rady, rizika, co kdy dělat atd.), ale intuice mi říkala, ať si ho přečtu. A měla pravdu. Když jsem se do něj začetla, věděla jsem, že je to to pravé. Jsou to přesně informace, po kterých má duše prahla. Soustředí se hlavně na přípravu na porod a co potom. Je nabitý užitečnými informacemi, které jsou podané úžasně mile a s láskou. Kristýnina slova mě kolikrát úplně hladila po duši a občas jsem byla i dojatá. Spoustu informací, které jsem dostala, jsem vůbec netušila. Například jakou roli může hrát partner u porodu. Nebo že některé věci, které po nás v porodnici požadují, jsou proti zákonu. Je dobré znát svá práva a v tomto ebooku jsou zmíněna. Navíc se mi moc líbí návod na sestavení porodního plánu. Vše je přehledně a jasně popsáno. Už se také těším, až vyzkouším těhotenský tanec, na který je v ebooku návod. Tento ebook bych doporučila všem ženám, které zrovna čekají miminko. A myslím, že není důležité, jestli je to jejich první těhotenství nebo jestli už nějaké zkušenosti mají. Jsem si jistá, že se po přečtení tohoto ebooku budou cítit připravenější a bezpečněji, protože budou vědět zase o něco víc. Jak píše Kristýna: „Ve vědění je moc…“. Děkuji, Kristýno, za tak skvělý, užitečný a laskavý ebook.

Zdeňka Fromkovápřekladatelka a lektorka FJ

Tento ebook by si rozhodně měli přečíst všichni nastávající rodiče. Tušila jsem, že je toho hodně, co nevím, ale z toho ohromného množství informací mi jde hlava kolem! Je úžasné, že teď máme k dispozici tento ebook, kde je vše sepsáno pohromadě. Je to ohromná pomůcka pro nastávající rodiče a až já budu v očekávání, bude to jeden z nejčtenějších materiálů u nás doma 🙂 Musím ale uznat, že paradoxně mi při čtení došla jedna naprosto zásadní věc, kterou jsem si do té doby asi příliš neuvědomovala. A to, že těhotní jsou oba - máma i táta, a že je potřeba otce dítěte zapojovat už v těhotenství. Je to zvláštní, ale teprve při čtení tohoto ebooku přišel tenhle AHA moment. A rozhodně to bude to první, na čem budu ve svém těhotenství pracovat - zapojit tatínka na maximum. Děkuju za toto uvědomění i za ohromné množství užitečných informací!

Juliette, lektorka flirt dancewww.juliettedance.cz

Nahlédněte do obsahu

Nečekejte a pořiďte si e-book teď

Už zítra mějte doma svého průvodce ke krásnému porodu a nechte se jím vést a inspirovat.

Není náhodou, že jste na této stránce a čtete tyto řádky.

Pokud vás e-kniha zaujala, bude mi ctí být vaší průvodkyní a podporou. 

Potřebujete ještě něco ujasnit?