CHCETE být co nejvíc v klidu?

Mít potřebné informace a nechat se jimi zahtlit? Užít těhotenství a vědět, co je pro vás správné?

Přejete si zažít POSILUJÍCI hladký POROD? 

 • Honí se vám hlavou ohledně porodu spousta otázek... Co vše si dopředu připravit? Je třeba porodní plán? Co když neporodím v termínu? Stačí partner jako doprovod? Je dobré vůbec nějaký doprovod mít? A musím za něj platit? Nechci zbytečné zásahy, jde to v našich podmínkách? Jak to bude po porodu?
 • Přejete si, abyste zažila krásný POSILUJÍCÍ porod, na který budete celý život ráda vzpomínat?
 • Chcete rodit v porodnici a chcete, aby byly vyslyšeny vaše potřeby?
 • Potřebujete podpořit důvěru, že zvládnete bez problémů porodit?
 • Možná už za sebou porod máte a vzpomínky na něj nejsou takové, jaké by si zasloužily být?
 • Potřebujete se zorientovat ve velkém množství informací a vědět čemu věnovat pozornost?

Jste tu správně, e-book je právě pro vás.

Asi každá máme chce to nejlepší pro své miminko. Často se ale setkávám s tím, že ženy tápou v množství informací, nevědí, kam soustředit pozornost. I já to měla. Chtěla jsem přirozený porod, ale při porodu jsem se nechala zmanipulovat. V období šestinedělí mě pak přepadly těžké poporodní stavy. Začala jsem studovat souvislosti a uvědomila si, jak je důležitý normální porod bez zbytečných zásahů. Nastartuje správné procesy v těle, podpoří ženu v její nové roli, a také snižuje riziko nežádoucích poporodních stavů. 

Proto jsem napsala tuto e-knihu. Abych vás podpořila. Aby vaše cesta těhotenstvím, porodem i v šestinedělí byla co nejharmoničtější, naplněná a posilujícíAbyste vždy věděly, co je pro vás správné a nenechaly se ve "slabé" chvíli zmanipulovat. 

Na tom, jak rodíme a jak se rodíme, záleží.

 • Budete vědět, co je pro vás správné, porod vás posílí a otevře vám nové možnosti.
 • Získáte spoustu praktických informací, tipů a odkazů, jak hladký porod podpořit.
 • Pochopíte hlubší principy porodu i že sama nejlíp víte, jak své miminko porodit (kdekoli).
 • Najdete podporu na cestě k přirozenému porodu i v šestinedělí.
 • Prohloubíte vnitřní klid, důvěru v sebe sama, v tělo i miminko.

Proč zrovna tato e-kniha je ta pravá?

Jsem lektorka vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství, cvičím s těhotnými ženami a mámami po porodu už 10 let, provázím ženy těhotenstvím, dělám poporodní návštevy v šestinedělí, vedu ženské kruhy a nadále podporuji mámy v náročných chvílích. 

V knize vycházím ze svých zkušeností z těhotenství, porodu i náročného poporodního období, ze zkušeností žen, které jsem provázela a informací získaných na mnoha kurzech a seminářích, kterými jsem prošla.

Dokážu se naladit na vaše potřeby a nabídnout vhodnou podporu nejen v těhotenství, ale i v šestinedělí, abyste svou vnitřní sílu neztratila, posílila a mohla rozdávat dál. 

Co uvnitř najdete?

 • Zjistíte, jak probíhá porod na hlubší úrovni a jak podpoříte svou cestu ke krásnému porodu.
 • Získáte návod a mnoho konkrétních tipů, jak si sestavíte porodní plán přímo na míru.
 • Objevíte, jak přirozeně zapojíte muže během celého těhotenství i po porodu.
 • Dozvíte se, jak se připravíte na šestinedělí a jak snížíte riziko nežádoucích poporodní stavů.
 • Odhalíte krásu přirozeného pánevního tance, jak díky němu uvolníte tělo, snížíte porodní bolesti a posílíte vnitřní klid.
 • Získáte přehled svých práv, abyste věděly, co si k vám zdravotníci mohou dovolit a co už je za jejich pravomocí.
 • A mnoho dalšího...

Porod by měl být krásný a posilující zážitek, ze kterého budete celý život čerpat. Zážitek, který prohloubí vaši vnitřní sílu. 

Představte si, jak spokojeně držíte spící miminko v náručí a cítíte, že vše je v pořádku. Porod pro vás byl posilujícím zážitkem a víte, že jste ta nejlepší máma. Vnímáte potřeby miminka a víte, co máte dělat. Jste klidná. Cítíte svou sílu. Víte, že pokud přijde neklid či nejistota, je to jen přechodné a je to v pořádku. Víte, že i to zvládnete, protože jste na to připravená.  

Na kolik mě to vše vyjde?

E-book stojí 580 Kč.

Je to částka, kterou zaplatíte za pár věci pro miminko, 2 těhotenské cvičení, oběd pro dva...

Vy můžete investovat do sebe a budoucnosti svého dítěte, protože na tom, jak rodíme a jak se rodíme, záleží.

Získáte nejen knihu, ale i uceleného průvodce s mnoha dalšími bonusy a mou podporou během těhotenství i po porodu.

 • E-book je rozdělen do 9 kapitol (67 stran).
 • Dostanete navíc 7 bonusů a podporujících materiálů (v hodnotě dalších 580 Kč).
 • Kniha vám pomůže změnit pohled na porod i na vnímání sebe sama.
 • Vztahuje se k ní doživotní aktualizace faktů, odkazů a dalších informací.

Co dalšího by vás mohlo zajímat?

Říkáte si, že jde o informace, které najdete i jinde a některé zdarma?

Ano i ne. Některé informace byste určitě dohledaly, ale spotřebovaly byste na to dost času (hledáním na internetu a čtením knih) i financí (za nákup knih či kurzů). V e-booku je máte na jednom místě. A NE, protože některé informace vycházejí z osobních zkušeností a z praxe se ženami, které jsem vedla, a jinde je nenajdete.

Co když kniha není pro mě? Co když nejsem typ, na který by dané informace působily?

Domnívám se, že ve své podstatě jsme všechny stejné – chceme krásný porod, být spokojené a mít spokojená miminka. Myslím si, že když se otevřeme, není důvod, proč by na některou neměly informace v e-booku obsažené působit. Otázkou tedy není, zda to funguje, ale zda se chcete touto cestou vydat. Není to zadarmo a není to ze dne na den. Ale pokud mi dáte důvěru, udělám maximum proto, abyste byla spokojená. Budu vaší podporou a můžete se na mě v případě potřeby kdykoli obracet.

Co když se mi kniha prostě nebude líbit?

Pokud si nejste jistá a ještě trochu pochybujete, máte garanci vrácení peněz. Uvědomuji si, že se může stát, že nebudete spokojená (i když si to opravdu nemyslím). Proto máte záruku vrácení peněz do 14 dnů. Pokud vám e-book neposkytne žádné přínosné informace, pokud vás nepodpoří a neposune na vaší cestě, vrátím vám vaše peníze zpět.

Co když udělám vše podle e-booku a po porodu mě přepadnou nežádoucí poporodní stavy?

Když prožijete posilující porod, který bude ve vašich rukou, můžete z něj čerpat celý život. Neméně během šestinedělí. Přirozeným porodem se minimalizují rizika poporodních depresí a jiných nežádoucích stavů, ale nikdo vám stoprocentně nezaručí, že nepřijdou. Jednak je určitá míra těchto stavů přirozená, přechodná a zažívá ji více než 80 procent žen. A také tyto stavy ovlivňuje spousta faktorů, my je společně díky e-booku snížíme. Pokud se tak ale stane, budu tu pro vás nadále jako podpora a jsem si jistá, že společně vymyslíme formu pomoci, která vám uleví.

Co když udělám vše podle e-booku a neprožiju vysněný porod?

Nemohu vám zaručit, že porod, který si vysníte, prožijete. Mohu vám ale zaručit, že vás e-book co nejvíce a co nejlépe připraví na to, aby váš porod byl co nejkrásnější a vy díky němu spokojená a sebe-vědomá. Mohu vám také zaručit, že po přečtení e-booku budete vědět, jak je důležité být otevřená a neupínat se k jedné představě (porod už není jen o vás, ale i o vašem miminku). A že je v pořádku, že se miminko narodí tak, jak se narodí. V pořádku pro vás i pro něj. Není proto třeba si nic vyčítat, i kdyby to nebyl váš vysněný porod. Jisté je, že jak se to stane, má svůj hluboký smysl (který nemusí být hned na první pohled jasný). Může vás posílit, mnohé naučit a posunout na vaší cestě životem.

Můžu se na vás kdykoli obrátit?

Ano. V rámci podpory počítám s tím, že mi můžete psát a ptát se, když vám cokoli nebude jasné. Když tento způsob využijete, dostanete ještě více a ujasníte si, co potřebujete, případně vás nasměruji k dalším informacím (např. jaké cvičení je pro vás vhodné a mnoho dalšího).

Co vše k e-booku dostanete?

7 bonusů

Dále vás povedou a podpoří na vaší cestě

Cena všech bonusů dohromady je 580 Kč.

Celková cena e-booku je tedy 1160 Kč.

Praktický sešit

Průvodce, který vás provede celým e-bookem. Ujasníte si díky jeho vedení a vhodným otázkám své potřeby a povede vás ke konkrétním akcím. Připravený k vytištění, abyste se k němu mohly kdykoli vracet.

Průvodce porodním přáním

Vytvoříte si s jeho pomocí porodní plán. Budete přesně vědět, co je pro vás důležité a co v plánu chcete mít. K dispozici máte vzorové porodní přání, které si můžete podle potřeb upravit.

Aromaterapie

Informace o tom, kdy a jak využijete esenciální oleje, abyste nemusely sahat po lécích a mohly využít sílu přírody. Můžete si text vytisknout a mít vždy po ruce. 

Praktické body – vše v jednom

Důležité body z e-booku, u kterých je potřeba jít krok za krokem či mít je pro přehled stále po ruce. Připravené k vytištění, abyste z nich mohly čerpat, kdykoli budete potřebovat. 

Video – pánevním pohybem k bezbolestnému porodu

Základní postoj a pohyb při jemném pánevním pohybu – tanci, který uvolňuje zádové svaly, pánevní oblast, okysličuje dělohu a mnoho dalšího. Je skvělou přípravou na porod pro ženu i miminko a snižuje porodní bolesti.

Podpora v době omezujících opatření

Současná doba není snadná pro nikoho a už vůbec ne pro vás, které se připravujete na přírůstek do rodiny a chcete, aby porod byl co nejkrásnější zážitek pro vás i pro vaše miminko. Jak v současné situaci zvládnout vše, co se kolem děje, hladce a bez strachů a jakou podporu můžete dostat.

A samozřejmě

E-mailová konzultace. Cokoli vám nebude jasné či budete potřebovat podporu a vedení, napište mi a spolu vymyslíme, co je pro vás to nejlepší.

A ještě něco navíc... Dozvíte se přímo v objednávce.

Co o e-booku říkají čtenářky?

 • Škoda, že knihu Kristýna nevydala, když jsem byla poprvé těhotná, byla by to těhotenská kniha roku!
  Šárka Chapman
 • Myslela jsem, že mám o porodech načteno hodně, přesto jsem hltala každé písmenko.
  Martina Heš Hudečková
 • Je to ohromná pomůcka pro nastávající rodiče a až já budu v očekávání, bude to jeden z nejčtenějších materiálů u nás doma.
  Juliette
 • Je nabitý užitečnými informacemi, které jsou podané úžasně mile a s láskou. Spoustu informací, které jsem dostala, jsem vůbec netušila. ...že některé věci, které po nás v porodnici požadují, jsou proti zákonu. Navíc se mi moc líbí návod na sestavení porodního plánu.
  Zdeňka Fromková
 • ...díky tomuto e-booku se po dlouhé době začínám těšit na další těhotenství a porod. Je v něm shrnuto všechno důležité bez zbytečných omáček...
  MUDr. Veronika Soukupová
Jsem poprvé těhotná a Kristýnin ebook mi přišel do cesty v sedmém měsíci těhotenství. Měla jsem trochu pochybnosti, jestli je opravdu pro mě, protože se podvědomě vyhýbám všemožným radám a informacím o těhotenství (průběh, rady, rizika, co kdy dělat atd.), ale intuice mi říkala, ať si ho přečtu. A měla pravdu. Když jsem se do něj začetla, věděla jsem, že je to to pravé. Jsou to přesně informace, po kterých má duše prahla. Soustředí se hlavně na přípravu na porod a co potom. Je nabitý užitečnými informacemi, které jsou podané úžasně mile a s láskou. Kristýnina slova mě kolikrát úplně hladila po duši a občas jsem byla i dojatá. Spoustu informací, které jsem dostala, jsem vůbec netušila. Například jakou roli může hrát partner u porodu. Nebo že některé věci, které po nás v porodnici požadují, jsou proti zákonu. Je dobré znát svá práva a v tomto ebooku jsou zmíněna. Navíc se mi moc líbí návod na sestavení porodního plánu. Vše je přehledně a jasně popsáno. Už se také těším, až vyzkouším těhotenský tanec, na který je v ebooku návod. Tento ebook bych doporučila všem ženám, které zrovna čekají miminko. A myslím, že není důležité, jestli je to jejich první těhotenství nebo jestli už nějaké zkušenosti mají. Jsem si jistá, že se po přečtení tohoto ebooku budou cítit připravenější a bezpečněji, protože budou vědět zase o něco víc. Jak píše Kristýna: „Ve vědění je moc…“. Děkuji, Kristýno, za tak skvělý, užitečný a laskavý ebook.
Zdeňka Fromková (poprvé těhotná)překladatelka
Text je napsán moc hezky a přínosně. Líbil se mi především pokyn, abychom se připravily na šestinedělí, že porodem to nekončí, a pak část o tom, jak zapojit do příprav partnera. Děkuji za ucelené informace, které mi e-book poskytl.
Martina(poprvé těhotná)
Pokud si k vám tento e-book našel cestu, tak rozhodně věděl proč! Doporučuju jeho motivy neignorovat... 🙂 Ještě jednou děkuji, Kristý, za super přínosné a užitečné informace. Myslela jsem, že mám o porodech načteno hodně, přesto jsem hltala každé písmenko. Dost často jsi ťala do živého a musela jsem si ve čtení dávat pauzy, jak ze mě tryskaly ven vzpomínky na můj první, ne úplně ideální porod. Teď mě brzy čeká druhý a díky tvým řádkům a obrovské podpoře, která je za nimi ukrytá, se cítím o mnoho jistější sama sebou.
Martina Heš Hudečková (podruhé těhotná)www.sperkarka-textu.cz
Když jsem byla poprvé těhotná, setkávala jsem se s množstvím různých (někdy protichůdných) informací o těhotenství a porodu. Bylo pro mě poměrně těžké se v nich zorientovat. Navíc byly často negativně zabarvené a vyvolávaly ve mě spíše obavy. Kristýna má dar psát velmi láskyplně a jemně a zároveň vystihnout podstatu věci a nezatěžovat čtenáře zbytečnými informacemi. Z celého e-booku je také cítit ohromná podpora a pochopení, kterou Kristýna pro těhotné ženy má. Jako fyzioterapeutka oceňuji, že vede ženy k uvědomování si vlastního těla s pomocí pánevního tance. E-book jsem těhotná je skvělým průvodcem na cestě za krásně prožitým těhotenstvím, porodem a šestinedělím.
Eva Dejmková (máma 2 dětí)fyzioterapeutka
O těhotenství a porodu jsem toho četla opravdu hodně, proto jsem byla zvědavá, jestli se dozvím něco nového. A přiznám se, že díky tomuto e-booku se po dlouhé době začínám těšit na další těhotenství a porod. Je v něm shrnuto všechno důležité bez zbytečných omáček a přitom tak milým a laskavým způsobem. Myslím, že Kristýnka je v tom, co dělá, opravdu dobrá. Se mnou nejvíce rezonoval pocit bezpečí při porodu (klidně i v nemocnici) a protancovat se těhotenstvím a porodem. To je pro mě tak krásná představa, že ze mě všechen strach opadl. Co je důležité, jsou v něm i praktické rady, na co se připravit po porodu. Protože hodně žen se připravuje na porod a při tom zapomíná, že porodem to všechno jenom začíná. Krásný a praktický e-book. Doporučuji!
MUDr. Veronika Soukupová (máma 1 dítěte)www.soukupovaveronika.cz
Ebook Jsem těhotná je výborným průvodcem pro každou budoucí maminku. Ve velmi přehledné formě podává ucelené informace, které jsou dostatečně detailní, zároveń ale čtenářku nepřehltí. Velmi oceňuji praktické návody pro porod v českém prostředí a linky k dalším zdrojům. Škoda, že knihu Kristýna nevydala, když jsem byla poprvé těhotná, byla by to těhotenská kniha roku!
Šárka Chapman (máma 3 dětí), lektorka hypnoporoduwww.sarkachapman.com
Tento ebook by si rozhodně měli přečíst všichni nastávající rodiče. Tušila jsem, že je toho hodně, co nevím, ale z toho ohromného množství informací mi jde hlava kolem! Je úžasné, že teď máme k dispozici tento ebook, kde je vše sepsáno pohromadě. Je to ohromná pomůcka pro nastávající rodiče a až já budu v očekávání, bude to jeden z nejčtenějších materiálů u nás doma 🙂 Musím ale uznat, že paradoxně mi při čtení došla jedna naprosto zásadní věc, kterou jsem si do té doby asi příliš neuvědomovala. A to, že těhotní jsou oba - máma i táta, a že je potřeba otce dítěte zapojovat už v těhotenství. Je to zvláštní, ale teprve při čtení tohoto ebooku přišel tenhle AHA moment. A rozhodně to bude to první, na čem budu ve svém těhotenství pracovat - zapojit tatínka na maximum. Děkuju za toto uvědomění i za ohromné množství užitečných informací!
Juliette (chystá se na rodinu), lektorka flirt dancewww.juliettedance.cz

Nahlédněte do obsahu

Nečekejte a pořiďte si e-book teď

Už dnes chci mít doma svého průvodce ke krásnému porodu a nechat se jím vést a inspirovat.

Celková cena 1160 Kč.

Cena pro vás 580 Kč.

Není náhodou, že jste na této stránce a čtete tyto řádky.

Bude mi ctí být vaší průvodkyní a podporou. 

Potřebujete ještě něco ujasnit?