Přejete si načerpat energii a uvolnit se? 

Chcete více vnímat tělo a jeho signály? 

Podpořit hladký porod?

Kreslením se napojíte na pravou hemisféru, na svoji intuici, vnitřní svět, a hlavně přestanete přemýšlet a uvolníte se

↓  ↓  ↓

Co získáte?

10 obrázků k vytištění a vybarvování

+ e-book, jak kresba funguje:

  • 6 omalovánek s podpůrnými afirmacemi
    Uvolníte se, uvědomíte si více své tělo a snadněji se napojíte na miminko. Afirmacemi posílíte důvěru ve vnitřní pocity. To vše vám usnadní přirozený a plynulý porod. 
  • 4 mandaly se záměrem
    Podpoříte důvěru v sebe sama, posílíte pocit klidu a harmonie a snadněji poznáte, co přesně potřebujete.
  • 3 tipy, jak kreslit
    Zjistíte, jak kresba funguje a jak se díky ní nejen uvolníte, ale i pustíte obavy a strachy, které ohledně porodu možná cítíte. 

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

Co o e-booku říkají...

Kristýny ebook se mi moc líbí a jsem přesvědčena o tom, že nastávající maminky ho ocení a bude pro ně přínosný. Já být těhotná, tak se úplně vidím, jak si sednu, uvařím si čaj a pustím se do malování a pak se těším z toho, co mi ten obrázek říká 🙂 Je to super nápad.
Petra Hejtmánkováwww.cestyshambally.cz
Sama jsem prošla kurzem automatické kresby a vím, ze napojení skrz tvorbu v podobě kreslení funguje. V ebooku najdete jednoduchý návod jak na to a jako bonus krásné omalovánky a mandaly pro vybarvení. Moc děkuji, už se na ně těším, až si dopřeji chvilku klidu pro sebe, i když nejsem těhotná.
Jana SvobodováPrůvodkyně ke změně mysli, www.jana-svobodova.cz
E-book jsem přečetla jedním dechem a byl pro mě úplným pohlazením po duši. Kristýna vede těhotné ženy skrze práci s pastelkami na cestu k důvěře v sebe i miminko. A daří se jí to velmi jemně a nenásilně. Chvilky strávené s pastelkami při vybarvování jejích omalovánek jsou nejen příjemnou relaxací, ale především skvělým naladěním se na porod i miminko. Věřím, že si je velmi užijete!
Eva DejmkováFyzioterapeutka