Vyberte si lekce, které vám nejvíc vyhovují

V současné době nabízím ŽIVÉ lekce, některé lekce lze i online formou. 

Rozvrh

Podrobnější informace k jednotlivým lekcím

Cvičení CORE na míči pro těhotné

Cvičení je zaměřené na zpěvnění středu těla (CORE, hluboký stabilizační svaly, svalový korzet) v souladu s potřebami žen v těhotenství. Jemným, ale účinným cvičením posílíte svaly, ulevíte bolesti zad, SI kloubů a jiné. Cvičíme na míči, který je v tomto období ideálním pomocníkem. Zaměřujeme se také na správný dech, postoj, svaly pánevního dna a díky tomu zapracujete na zpevnění těla přirozeně. Ukážeme si také podpůrné polohy při porodu i jakým civčením podpořit tělo po porodu (např. zavinování dělohy). 

ST 17.15 - 18.15: Praha 8 (A centrum) - přihlášení zde
ČT 10.30 - 11.30: Praha 8 (Invalidovna) - přihlášení zde

Cvičení CORE na míči pro mámy s dětmi (či těhotné s dětmi)

Cvičení je zaměřené na zpěvnění středu těla (CORE, hluboký stabilizační svaly, svalový korzet) v souladu s potřebami žen po porodu (po šestinedělí dále). Můžete se navíc věnovat sobě a zároveň být s dětmi. Jemným, ale efektivním cvičením posílíte svaly, ulevíte bolesti zad a jiné. Cvičíme na míči, který je v tomto období ideálním pomocníkem.  Zaměřujeme se také na správný dech, postoj, svaly pánevního dna a díky tomu zapracujete na zpevnění celého těla přirozeně.

ST 16.00 - 17.00: Praha 8 (A centrum) - přihlášení zde
ČT 10.30 - 11.30: Praha 8 (Invalidovna) - přihlášení zde

Ženské kruhy pro mámy s dětmi i těhotné

Společné se setkáváme v posilujícím ženském kruhu, kde se vzájmemně podporujeme, relaxujeme, cvičíme a sdílíme. Během lekce využívám různé techniky pro práci se stresem a na posílení ženské síly, vnímání svého těla i potřeb - relaxační techniky, vizualizace, společné rituály, théta léčení, tanec, uvolňující či harmonizační cvičení atd. Pocítíte sílu vzájemné ženské podpory a uvolníte se od každodenních starostí. Díky harmonizačním prvkům a relaxačním technikám uvolníte stres a obavy, spojíte se se svou sílou, uzemníte se a posílíte pocit vnitřní harmonie.

ČT 12.00 - 13.30: Praha 8 (Invalidovna) - přihlášení zde

Individuální lekce

Ukážeme si, jak efektivně a vhodně cvičit v období těhotenství či po porodu. Máte individuální přístup a řešíme konkrétně vaše potřeby. Dozvíte se, jak velkou roli má dech a držení těla pro přirozené posílení svalů, jak jemně, ale účinně cvičit hluboké svaly (CORE, svalový korzet), jak ulevovat od bolesti (zad, SI kloubů aj.), jak pracovat s diastázou, jak podpořir zavinování dělohy a zlepšit celkovou koncici těla po porodu. Vhodným pomocníkem v tomto období je velký cvičící míč. 

Osobní domluva: Praha 9 (Rajská zahrada)/u vás doma (Praha)/online - přihlášení zde

Harmonizační orgánová (jógová) sestava

Oblíbená jógovou sestava vycházející z tradiční čínské medicíny. Podoruje funkce jednotlivých orgánů a správné proudění životní energie. Působí příznivě i na psychiku, protažení těla a dochází při ní k harmonizaci a uvolňování "negativních" emocí. Dozvíte se význam jednotlivých cviků, ke kterému orgánu a emocím se vztahují a jak danou emoci harmonizovat. Dostanete soupis cviků a základních informací, podle kterých budeme moci cvičit samy doma. Cvičení je vhodné pro těhotné i mámy s dětmi.

Osobní domluva: Praha 14 (Rajská zahrada)/u vás doma (Praha)/online - přihlášení zde

Co říkají ženy, které lekce navštěvovaly?

Cvičení na míčích

„Lekce s Kristýnkou jsou bezvadné. Hezky si zacvičím a protáhnu si celé tělo. Popovídáme si o různých věcech v ženském kruhu a společně si zarelaxujeme. To vše v doprovodu své dcery, která si hraje s ostatními dětmi, takže téměř vždy mám pro sebe krásnou chvilku sdílenou s ostatními ženami.❤️"
Martinka
“Rada chodím na cvičení na míči s Kristynou, protože mě to vždycky nabije energií. Je to krásný prostor pro vzájemné sdílení, v rámci kterého si příjemně protáhnu záda a zrelaxuji tělo i mysl. S dcerou chodíme od jejího půl roku do dvou let a vždy si cvičení užije se mnou, ať už v mém náruči, při hře s ostatními dětmi nebo nyní na vlastním malém míči :)”
Magda

Tanec a cvičení pro těhotné

„Chtěla jsem ti poděkovat za dnešní milé setkání. Vždy je krásné, ale dnes to tak cítím, že ti chci napsat. Vždy, když odcházím, jsem vnitřně prozářená a šťastná. Po příchodu domů jsem si hned zapnula hudbu a tančila. Krásně se rozvíří energie a má vnitřní žena ožívá.“
Lucie
„Chtěla jsem Ti říci, že to bylo moc fajn, že jsem se cítila krásně, že jsem se zase propojila se svou intuicí. Chvíle strávené s Tebou byly zotavující, tanec mne krásně vede, takže si tančím i doma. Zase jsem se vrátila více sama k sobě, ke svému vedení a tanec to jen podpořil. Bylo mi fajn v přítomnosti těhotných žen, zkrátka skvělé strávený čas.“
Lucka
„Dnes jsem u Tebe absolvovala svou lekci kurzy Protancuj se k porodu a musím říct, že jsem byla nadšena. Cvičení i tanec super a cítila jsem se u tebe moc dobře.“
Petra