Vyberte si lekce, které vám nejvíc vyhovují

Rozvrh

Podrobnější informace k jednotlivým lekcím

CORE cvičení na míči pro těhotné

ST 17.00 - 18.00: Praha 8 (A centrum) - přihlášení zde

ST 18.30 - 19.30: Praha 8 (A centrum) - přihlášení zde

Jemným, ale účinným cvičením posílíte své tělo a připravíte ho na porod i na období po porodu. Zaměřujeme se na práci se středem těla (CORE, hluboký stabilizační svaly, svalový korzet) v souladu s potřebami žen v těhotenství.  Cvičení je jemné, ale výsledky můžete pocítit velmi brzy. Věnujeme pozornost také správnému dechu a postoji, které jsou základní pro správné fungování těla a které využijete po celý život. Dále se věnujeme protaždení či posílení namáhaných svalů (bederní či křížová oblast, mezilopatkové svaly, péče o pánev, svaly pánevního dna. SI klouby). Ukážeme si také podpůrné polohy při porodu i jakým cvičením podpořit tělo po porodu (např. zavinování dělohy).. Na konci se ponoříte do uvolňující hluboké relaxaxe.

CORE a harmonizační cvičení pro mámy po porou - NOVÁ LEKCE

ST 15.30 - 16.30: Praha 8 (Acentrum) - přihlášení ZDE

Cvičení je zaměřené na harmonizaci těla i mysli po porodu (po šestinedělí). Kombinuji práci se středem těla (CORE) a jogové harmonizační cvičení, které přináší úlevu na mnoha rovinách. Po tělesné stránce dochází k posílení základních tělesných orgánů. Po psychické stránce cvičení přináší podporu zklidnění emocí a hormonů po porodu a celkovou harmonizaci. Při CORE cvičení dochází k práci s hlubokými svaly. Pečujeme o správný postoj, dech, které jsou k fungování těla zásadní, dále opečujeme pánevní dno a mnoho dalšího (např. podpoříme zavinování dělohy a ukážeme si, jak správně miminko zvedat, abyste si neničily záda a udělaly si ze zvedání domácí posilovnu). Vše v souladu s potřebami po porodu a za přítomnosti vašich miminek.

CORE cvičení na míči pro těhotné i mámy s dětmi - ONLINE

9.00 - 10.00: online (u vás doma) - přihlášení zde

Cvičení je jemné, ale efektivní. Zaměřujeme se na rozproudění energie, správný dech, postoj, protažení těla, jeho harmonizaci. Pracujeme s pánevním dnem a zapojumeme principy práce se středem těla (CORE, hluboký stabilizační svaly, svalový korzet) v souladu s potřebami žen v těhotenství a po porodu. Cvičení je ideální v těhotenství a po porodu, kdy potřebujete jemný pohyb a chcete o své tělo a sebe sama pečovat. Cvičením tělo připravíte k porodu a po porodu se budete vracet do formy (např. podpora zavinování dělohy).

Ženské kruhy pro mámy s dětmi i těhotné - ONLINE

ČT 10.15 - 12.00: online (u vás doma) - přihlášení zde

Společné se setkáváme v posilujícím ženském kruhu, kde se vzájmemně podporujeme, relaxujeme a sdílíme. Sdílení je pro ženy velmi důležité, protože si tím samy často ujasní své postoje, potřeby, odpoví na otázky, které si kladou, nebo uvolní to, co je tíží. Mluvení ale není podmínkou. Během lekce využívám různé relaxační a podpůrné techniky pro podporu vnímání svého těla i svých potřeb, a k uvolnění těla i mysli. Pocítíte sílu vzájemné ženské podpory a uvolníte se od každodenních starostí. Díky harmonizačním prvkům a relaxačním technikám uvolníte stres a obavy, spojíte se se svou sílou, uzemníte se a posílíte pocit vnitřní harmonie.

Individuální lekce

Osobní domluva: Praha 9 (Rajská zahrada)/u vás doma (Praha)/online - přihlášení zde

Ukážeme si, jak efektivně a vhodně cvičit v období těhotenství či po porodu. Máte individuální přístup a řešíme konkrétně vaše potřeby. Dozvíte se, jak velkou roli má dech a držení těla pro přirozené posílení svalů, jak jemně, ale účinně cvičit hluboké svaly (CORE, svalový korzet), jak ulevovat od bolesti (zad, SI kloubů aj.), jak pracovat s diastázou, jak podpořit zavinování dělohy a zlepšit celkovou koncici těla po porodu. Vhodným pomocníkem v tomto období může být velký cvičící míč. 

Harmonizační orgánová (jógová) sestava

Osobní domluva: Praha 9 (Rajská zahrada)/u vás doma (Praha)/online - přihlášení zde

Oblíbená jógovou sestava vycházející z tradiční čínské medicíny. Podoruje funkce a dráhy jednotlivých orgánů a správné proudění životní energie. Působí příznivě i na psychiku, protažení těla a dochází při ní k harmonizaci a uvolňování "negativních" emocí. Dozvíte se význam jednotlivých cviků, ke kterému orgánu a emocím se vztahují a jak danou emoci harmonizovat. Dostanete soupis cviků a základních informací, podle kterých budeme moci cvičit samy doma. Cvičení je vhodné pro těhotné i mámy s dětmi.

Co říkají ženy, které lekce navštěvovaly?

„Lekce s Kristýnkou jsou bezvadné. Hezky si zacvičím a protáhnu si celé tělo. Popovídáme si o různých věcech v ženském kruhu a společně si zarelaxujeme. To vše v doprovodu své dcery, která si hraje s ostatními dětmi, takže téměř vždy mám pro sebe krásnou chvilku sdílenou s ostatními ženami.❤️"
Martinka
“Rada chodím na cvičení na míči s Kristynou, protože mě to vždycky nabije energií. Je to krásný prostor pro vzájemné sdílení, v rámci kterého si příjemně protáhnu záda a zrelaxuji tělo i mysl. S dcerou chodíme od jejího půl roku do dvou let a vždy si cvičení užije se mnou, ať už v mém náruči, při hře s ostatními dětmi nebo nyní na vlastním malém míči :)”
Magda
„Chtěla jsem ti poděkovat za dnešní milé setkání. Vždy je krásné, ale dnes to tak cítím, že ti chci napsat. Vždy, když odcházím, jsem vnitřně prozářená a šťastná. Krásně se rozvíří energie a má vnitřní žena ožívá.“
Lucie
„Chtěla jsem Ti říci, že to bylo moc fajn, že jsem se cítila krásně, že jsem se zase propojila se svou intuicí. Chvíle strávené s Tebou byly zotavující, tanec mne krásně vede, takže si tančím i doma. Zase jsem se vrátila více sama k sobě, ke svému vedení a tanec to jen podpořil. Bylo mi fajn v přítomnosti těhotných žen, zkrátka skvělé strávený čas.“
Lucka
„Dnes jsem u Tebe absolvovala svou lekci kurzy Protancuj se k porodu a musím říct, že jsem byla nadšena. Cvičení na míči i tanec super a cítila jsem se u tebe moc dobře.“
Petra