Vyberte si, co vám nejvíc vyhovuje...

Pro těhotné

Harmonizace a tanec pro těhotné

Harmonizační jógové cvičení a pánevní tanec jsou skvělou přípravou k porodu nejen pro ženu, ale i miminko. U porodu vám pomohou se na sebe lépe naladit a správně číst signály těla. Pánevní pohyby navíc snižují porodní bolesti. Uvolníte se, zvýšíte pružnost těla a podpoříte harmonii a vnitřní klid. Posílíte správné proudění energie a jednotlivé orgány, při tanci houpete miminko, a ještě více s ním prohloubíte spojení, pánevní pohyby okysličují dělohu a celou pánev, posilují svaly a jsou prevencí bolesti zad.

  • ÚT 17.00 - 18.00 A centrum (Praha 8) - přihlášení zde
  • ÚT 11.00 - 12.30 Prostor 8 (Praha 2) - přihlášení zde

Cvičení na míči pro těhotné

Program pro těhotné, které potřebují strukturovanější pohyb. Během hodiny si protáhnete přetížené části těla, posílíte v těhotenství namáhané svaly, zpevníte pánevní oblast i svaly zádové, uvolníte celé tělo a odreagujete se. Budete vědoměji vnímat tělo i jeho potřeby a navážete silnější kontakt s miminkem, což podpoří hladký a přirozený porod.  

  • PÁ 11.30 - 12.30 A centrum (Praha 8) - přihlášení zde
  • ST 15.15 - 16.15 Mezi Domy (Praha 11) - přihlášení zde

Těhotné ženy s  dětmi

  • PÁ 10.00 - 11. 00 A centrum (Praha 8) - přihlášení zde
  • ST 14.00 - 15.00 Mezi Domy (Praha 11) - přihlášení zde

 

Pro mámy s dětmi

Tanec pro mámy s dětmi 

Můžete taneční rytmy prožívat spolu se svými nejmenšími. Děti tyto rytmy nejen milují, ale uklidňují je. Odreagujete se, uvolníte, načerpáte energii, posílíte svoji vnitřní sílu, uzemníte se, zažijete radost z pánevního a intuitivního tance a věnujete si prostor bez výčitek, můžete sdílet v ženském kruhu stejně laděných žen, to vše v blízkosti svých dětí. 

  • ÚT 15.00 - 16.30 A centrum (Praha 8) - přihlášení zde.

Cvičení na míči pro mámy s dětmi

Cvičení pro maminky po porodu a pro těhotné maminky s většími dětmi (cvičení je vždy přizpůsobené vašim možnostem a potřebám). Posílíte, zpevníte a uvolníte své tělo a zároveň budete s dětmi. Během lekce zjistíte, jak doma během péče o děti efektivně pracovat se zádovými svaly, posílit celé tělo a udělat si z každodenních činnosti domácí posilovnu.

  • PÁ 10.00 - 11.00 A centrum (Praha 8) - přihlášení zde
  • ST 14.00 - 15.00 Mezi Domy (Praha 11) - přihlášení zde

Pro ženy každého věku

Tanec divožen aneb meditace v pohybu 

Nejde o to, zda umíte tančit, kolik kreací uděláte nebo jaké máte s tancem zkušenosti. Hlavní je, abyste se skrze pohyb, tanec naladily samy na sebe, nechaly se vést tělem a nepřemýšlely nad tím, co děláte. Abyste se co nejvíc uvolnily a užívaly si radost z pohybu. Lekce je vhodná pro ženy jakéhokoli věku (i pro těhotné), které si chtějí odpočinout a načerpat energii při intuitivním pohybu. Maminky mohou na chvíli nechat své ratolesti doma a dát prostor samy sobě. Není potřeba žádných předchozích zkušeností. Přijďte si najít svůj rytmus. 

  • ČT 19.30 - 21.00 (2x měsíčně) A centrum (Praha 8) - přihlášení zde

 

Co říkají ženy, které lekce navštěvovaly?

Tanec pro těhotné

„Chtěla jsem ti poděkovat za dnešní milé setkání. Vždy je krásné, ale dnes to tak cítím, že ti chci napsat. Vždy, když odcházím, jsem vnitřně prozářená a šťastná. Po příchodu domů jsem si hned zapnula hudbu a tančila. Krásně se rozvíří energie a má vnitřní žena ožívá.“

Lucie

„Chtěla jsem Ti říci, že to bylo moc fajn, že jsem se cítila krásně, že jsem se zase propojila se svou intuicí. Chvíle strávené s Tebou byly zotavující, tanec mne krásně vede, takže si tančím i doma. Zase jsem se vrátila více sama k sobě, ke svému vedení a tanec to jen podpořil. Bylo mi fajn v přítomnosti těhotných žen, zkrátka skvělé strávený čas.“

Lucka

„Dnes jsem u Tebe absolvovala svou lekci kurzy Protancuj se k porodu a musím říct, že jsem byla nadšena. Cvičení i tanec super a cítila jsem se u tebe moc dobře.“

Petra