Vyberte si, co vám nejvíc vyhovuje

! Od května jsou OBNOVENÉ lekce, které byly v souvislosti s nouzovým stavem pozastaveny.

LETNÍ LEKCE jsou označené tučně a podtržené !

Pro těhotné

Cvičení na míči a tanec pro těhotné jako příprava k porodu

Cvičení na míčích a pánevní tanec jsou skvělou přípravou k porodu nejen pro ženu, ale i miminko. U porodu vám pomohou se na sebe lépe naladit a správně číst signály těla. Na míčích si protáhnete přetížené části těla, posílíte v těhotenství namáhané svaly a zpevníte střed těla i pánevní oblast. Díky tanci se uvolníte a podpoříte harmonii a vnitřní klid. Posílíte správné proudění energie a ještě více prohloubíte spojení s miminkem. Pánevní pohyby okysličují dělohu a celou pánev, posilují svaly a jsou prevencí bolesti zad, a navíc snižují porodní bolesti. Ukážeme si jak míč i tanec využít přímo u porodu. 

 

 • ÚT 11.30 - 12.30 A centrum (Praha 8) - přihlášení zde

Cvičení na míči pro těhotné

Program pro těhotné, které potřebují strukturovanější pohyb. Během hodiny si protáhnete přetížené části těla, posílíte v těhotenství namáhané svaly, zpevníte pánevní oblast i svaly zádové, uvolníte celé tělo a odreagujete se. Budete vědoměji vnímat tělo i jeho potřeby a navážete silnější kontakt s miminkem, což podpoří hladký a přirozený porod.  Ukážeme si, jak míč využijete u porodu a jak si samy ulevíte od bolesti.

 • ČT 11.30 - 12.30 A centrum (Praha 8) - přihlášení zde
 • PÁ 11.30 - 12.30 A centrum (Praha 8) - přihlášení zde
 • ST 14.00 - 15.00 Mezi Domy (Praha 11) - přihlášení zde

Těhotné ženy s dětmi

 • ČT 10.00 - 11. 00 A centrum (Praha 8) - přihlášení zde
 • PÁ 10.00 - 11. 00 A centrum (Praha 8) - přihlášení zde
 • ST 14.00 - 15.00 Mezi Domy (Praha 11) - přihlášení zde

 

Pro mámy s dětmi

Tanec a cvičení na míči pro mámy s dětmi 

Při cvičení na míči se protáhnete a posílíte tělo. Při tanci a volném pohybu se naladíte na sebe sama a své potřeby. Můžete taneční rytmy prožívat spolu se svými nejmenšími, nebo si děti hrají poblíž vás. Odreagujete se, uvolníte, načerpáte energii, posílíte svoji vnitřní sílu, uzemníte se, zažijete radost z pánevního a intuitivního tance a věnujete si prostor bez výčitek, můžete sdílet v ženském kruhu stejně laděných žen, to vše v blízkosti svých dětí. 

 • ÚT 10.00 -11.00 A centrum (Praha 8) - přihlášení zde.

Cvičení na míči pro mámy s dětmi

Cvičení pro mámy porodu a pro těhotné maminky s většími dětmi (cvičení je vždy přizpůsobené vašim možnostem a potřebám). Posílíte, zpevníte a uvolníte své tělo a zároveň budete s dětmi. Během lekce zjistíte, jak doma během péče o děti efektivně pracovat se zádovými svaly, posílit celé tělo a udělat si z každodenních činnosti domácí posilovnu.

 

 • ČT 10.00 - 11.00 A centrum (Praha 8) - přihlášení zde
 • PÁ 10.00 - 11.00 A centrum (Praha 8) - přihlášení zde
 • ST 14.00 - 15.00 Mezi Domy (Praha 11) - přihlášení zde

Individuální lekce

Harmonizační orgánová sestava

Jde o oblíbenou jógovou sestavu vycházející z tradiční čínské medicíny, která podporuje funkce jednotlivých orgánů a správné proudění životní energie. Působí příznivě na psychiku, protažení těla, dochází při ní k uvolňování "negativních" emocí (strachu, stresu, smutku, hněvu atd.).  

Během lekce si řekneme význam jednotlivých cviků, ke kterému orgánu a emocím se vztahují, jak uvolnit danou negativní emoci a podporovat její pozitivní variantu. Dostanete soupis cviků a základních informací, podle kterých budeme moci cvičit samy doma. Ceník najdete tady.

 • PO, ST, ČT dopoledne, po domluvě - Rajská zahrada (Praha 14)/ Florenc (Praha 8)- přihlášení zde

 

Pro ženy každého věku

Taneční meditace pro ženy

Nejde o to, zda umíte tančit, kolik kreací uděláte nebo jaké máte s tancem zkušenosti. Hlavní je, abyste se skrze pohyb, tanec naladily samy na sebe, nechaly se vést tělem a nepřemýšlely nad tím, co děláte. Abyste se co nejvíc uvolnily a užívaly si radost z pohybu. Tanec je přirozený ženský pohyb a léčivý v mnoha oblastech. Lekce je vhodná pro ženy jakéhokoli věku (i pro těhotné), které si chtějí odpočinout a načerpat energii při intuitivním pohybu. Maminky mohou na chvíli nechat své ratolesti doma a dát prostor samy sobě. Není potřeba žádných předchozích zkušeností. Přijďte si najít svůj rytmus. 

 • PO 19.00 - 20.30 (1 - 2x měsíčně) A centrum (Praha 8) - přihlášení zde

 

Pro mámy s dětmi či větší děti bez doprovodu rodičů

Tvoříme a hrajeme si

Lekce je vhodná pro menší děti v doprovodu mámy či větší děti, které přijdou samy, nebo na ně rodiče počkají v místní kavárně. Během lekce tvoříme podle připravených témat a toho, co se děje v přírodě. Vždy je připraveno několik variant, aby si všichni přišli na své, mohli si vybrat a nebo stihnout všechno, pokud jsou akční. Dáváme prostor i fantazii, své zručnosti a vnímání harmonie a detailů

 • ST 15.30 - 16.30 Mezi Domy (Praha 11) - přihlášení zde

 

Co říkají ženy, které lekce navštěvovaly?

Tanec pro těhotné

„Chtěla jsem ti poděkovat za dnešní milé setkání. Vždy je krásné, ale dnes to tak cítím, že ti chci napsat. Vždy, když odcházím, jsem vnitřně prozářená a šťastná. Po příchodu domů jsem si hned zapnula hudbu a tančila. Krásně se rozvíří energie a má vnitřní žena ožívá.“

Lucie

„Chtěla jsem Ti říci, že to bylo moc fajn, že jsem se cítila krásně, že jsem se zase propojila se svou intuicí. Chvíle strávené s Tebou byly zotavující, tanec mne krásně vede, takže si tančím i doma. Zase jsem se vrátila více sama k sobě, ke svému vedení a tanec to jen podpořil. Bylo mi fajn v přítomnosti těhotných žen, zkrátka skvělé strávený čas.“

Lucka

„Dnes jsem u Tebe absolvovala svou lekci kurzy Protancuj se k porodu a musím říct, že jsem byla nadšena. Cvičení i tanec super a cítila jsem se u tebe moc dobře.“

Petra